Termohrnek Jitky Nováčkové v McCafé

Díky limitované edici znovupoužitelných termohrnků McCafé v designu Jitky Nováčkové nyní tohle všechno hravě snoubíte v jednom. V limitované nabídce je pouhých 5 000 kusů originálních termohrnků, ke koupi navíc dostanete kávu zdarma. Prodej odstartoval 1. října ve všech kavárnách McCafé. Otálení se v tomto případě nemusí vyplatit.

Že může být pití kávy nejen orchestrem pro naše chuťové pohárky, ale i estetickým zážitkem dokazuje nový termohrnek, který je na podzim k dostání v kavárnách McCafé. O jeho design se postarala modelka a maminka v jedné osobě, Jitka Nováčková, která je známá prosazováním udržitelného životního stylu. I díky tomu se stala ambasadorkou kampaně Naše protože, propagující udržitelnost.

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu nejvyšší kvality kdekoliv. Na Mezinárodní den kávy, tedy 1. října, se ve všech kavárnách McCafé spustil prodej limitované edice hrnků v designu Jitky Nováčkové. V jejich motivu se odráží Jitčin hlavní důvod, proč se ke svému okolí chová šetrně a chrání naši přírodu a planetu Zemi. Proč? „Protože borůvky s Leou“.

Znovupoužitelný termohrnek Jitky Nováčkové zdobí minimalistická borůvka, ovoce, které s dcerou Leou milují a slunce, které je pro ni symbolem léta, oblíbeného ročního období. Dominantní barvou je modrá, která pro známou influencerku představuje planetu zemi.

“Používání dřevěných příborů, třídění odpadu po svých zákaznících a nebo darování nespotřebované zeleniny zvířatům v ZOO, to jsou kroky, které mě u firmy McDonald's neskutečně těší. Kromě toho tedy zbožnuji pravé McDonald's hranolky,” usmívá se Jitka Nováčková.

“Projekty, které přispívají k zodpovědnějšímu přístupu k životnímu prostředí velmi ráda podporuji a tak jsem ráda, že mohu být součástí vytvoření designu pro tento znovupoužitelný termohrnek. Věřím, že z něj budou mít radost i jeho noví majitelé, kteří díky němu vyhnou zbytečným plastovým nebo povoskovaným kelímkům.”

Jitka Nováčková

Ať už si dáte černou kávu, espresso, latte, cappuccino či jiný oblíbený druh kávy, čaj nebo jiný nápoj vězte, že vám bude chutnat a hřát vás bude také dobrý pocit. Nejen, že vámi zvolený nápoj vydrží ve správné teplotě dlouhé hodiny, především jím ušetříte naši planetu od spousty kelímků na jednorázové použití. A to nám jde.

O Jitce

Jitka je rodačka z Českých Budějovic. Není jen typická influencerka, je to modelka a vítězka České Miss 2011, která se hrdě hlásí k velikosti M, a zároveň nabádá své sledující k udržitelnějšímu životnímu stylu, který ona sama vede.

Spolupracovala se značkami jako Hugo Boss, Škoda, byla ambasadorkou kolekcí vyráběných s důrazem na udržitelnost např. od Intimissimi, Armani beauty a další. V roce 2019 se stala vítězkou kategorie Go Global v soutěži Czech Social Awards. Na platformách YouTube, Instagram a TikTok sdílí obsah ze zákulisí velkých akcí a ze svého osobního života. Její sociální média čítají celkem přes 450 000 sledujících. Nyní žije s rodinou střídavě v Řecku a Česku, zapojuje se do tvorby kreativních kampaní značek a zajímá se o udržitelnější způsob života. V naší kampani pro McDonald's bude připravovat znovu použitelný merch pro zákazníky. A co to bude? To si zatím necháme pro sebe.

Další projekty

Přihlášení k odběru newsletteru