Zavřít ×

Zaměstnanci

Naši zaměstnanci jsou motorem i srdcem našich restaurací. Do jejich rukou vkládáme zodpovědnost za to nejdůležitější – spokojenost našich zákazníků. Proto nám přijde samozřejmé pomáhat jim nejen v profesním, ale i osobním rozvoji, ať už se rozhodnou zůstat do budoucna s námi, nebo rozvíjet své schopnosti jinde.

#SkillsForLife

Skills For Life je platforma, jejímž cílem je podporovat naše zaměstnance v osobním rozvoji. Práce u McDonald's je ve světě personalistů vnímána jako „kvalitní základ“ pro budoucí rozvoj. Díky získaným dovednostem, jako je umění komunikace nebo důslednost, je zkušenost s prací v McDonald's ceněna potenciálními zaměstnavateli bez ohledu na zemi a odvětví.

V rámci našeho propracovaného systému školení nabízíme každému možnost kvalitních manažerských kurzů, které jim otevírají dveře postupu nejen v rámci společnosti McDonald's. Za provozu se pak naučí pracovat s týmem lidí, řešit krizové situace a získají praktické zkušenosti s vedením restaurace a další užitečné dovednosti do života.

Poznej víc