Tomasz Rogacz

ExCEO pro McDonald's ČR/SR & Ředitel pro rozvoj McDonald's restaurací v Polsku

“Protože jsme jen hosty”

V posledních desetiletích lidé využívali zdroje planety Země pro své vlastní potřeby v nebývalém rozsahu. Byli jsme – a stále jsme – velmi krátkozrací, staráme se pouze o naše potřeby tady a teď. V McDonald's si plně uvědomujeme, jaký dopad může mít naše podnikání na životní prostředí. Chceme proto využívat naší velikosti a dělat takové změny, které budou mít na naši planetu i českou krajinu pozitivní vliv. Doufám, že všichni co možná nejdříve změníme svůj mentální přístup k pohostinnosti a zdrojům naší planety tak, aby si její krásy a darů mohly v budoucnu plně užívat i děti našich dětí.

Otázky „buď a nebo“ kladené v rychlém tempu, to je náš rozstřel. Známých a zajímavých osobností, našich partnerů i zaměstnanců se ptáme na otázky týkající se nejen jejich vztahu k přírodě, oblíbených destinací, ale třeba i preferencí, co se naší nabídky týče. Tak co, „město nebo příroda“, „v menu nebo samotný“?

V nebo samotný?

Menu bez hranolek

Město nebo ?

Příroda

S omáčkou nebo bez ?

Vždycky "s"

Jezero nebo ?

Žádné limity, takže oceán

S nebo bez ledu?

S mátou

Hash brown nebo ?

Salát

Pěšky nebo ?

Bohužel autem

nebo džus?

Káva!

nebo moře?

Moře

Kuřecí nebo ?

Hovězí

nebo plast?

Znovupoužitelný plast

nebo s sebou?

Tady

V nebo v zahraničí?

Je tu jen jeden svět

nebo taštička?

McFlurry

V bezpečí nebo stále na cestách?

Stále na cestách

nebo klasika?

Káva

nebo Instagram?

Kniha! Papír voní

O Tomaszovi

Tomasz Rogacz do vedení řetězce přichází ze Srbska a Bosny a Hercegoviny, kde vedl marketing McDonald\'s. Kariéru zahájil v Polsku v roce 2001 jako řadový zaměstnanec restaurace. Postupně se ve firemní hierarchii vypracoval, o pět let později se stal manažerem restaurace. V roce 2008 byl jako člen Národního operačního týmu zodpovědný za zavádění nových produktových platforem po celé zemi. V letech 2010-2012 poskytoval podporu a pomoc polským franšízantům z pozice Field Service Manager. Generálním ředitelem české a slovenské sítě restaurací s rychlým občerstvením se stal v roce 2014. Pod jeho vedením odstartovala rozsáhlá přeměna provozoven na restaurace „nové generace“. Se svou manželkou se seznámil rovněž v McDonald's. Mají spolu dvě dcery

Jaké je vaše Protože?

Napiš nám, proč právě tobě záleží na naší přírodě, okolní krajině nebo planetě Zemi. Každé protože je správné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Společnost McDonald's Česká republika si vyhrazuje právo zaslaný příspěvek upravit, případně nezveřejnit.

Plastová jsme nahradili . Protože nepomůže žádný .

Přihlášení k odběru newsletteru