Zavřít ×

Gabriela Bechynská

Corporate & Government Affairs Manager ve společnosti Mondelez Czech Republic

“Protože pořádek musí být”

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, udržitelnost je o pořádku. A já mám ráda pořádek. Protože v pořádku se orientuju. Protože pořádek mi dává smysl. Když budeme dbát na pořádek kolem nás, budeme dbát i na tu přírodu. Příroda chce totiž taky pořádek. Proto ať jsem, kde jsem, myslím a podporuji projekty z oblasti udržitelnosti. Po svém. V tom, co umím. Chodím a vyprávím příběhy o tom, co dobrého se děje, o co se firmy snaží a jak to dělají. Nápady je fajn sdílet, protože to třeba někoho inspiruje. A budeme mít pořádek všichni.

O Gábině

Gabriela Bechynská pracuje pro společnost Mondelez. Možná úplně na první dobrou na tohle jméno nezaberete, ale když řekneme Milka, Opavia, BeBe Dobré ráno, Oreo, Kolonáda, Fidorka a můžeme ještě přidat Cadbury, Toblerone, Halls to už věřím budete lépe orientovaní. Firma Mondelez působí prakticky po celém světě a vyrábí především cukrovinky a pečené produkty. Gabriela je členkou managementu této společnosti na českém, slovenském a maďarském trhu. Ve firmě má na starosti vnější vztahy, externí a interní komunikaci a CSR. Je také členkou představenstva Potravinářské komory České republiky a Potravinářské komory Slovenska.

V Mondelez se věnuje také projektům z oblasti udržitelnosti. Na našem trhu se stará o známost Iniciativy Harmony, do které je zapojena i řada českých pěstitelů. Z jejich pšenice se umele mouka, kterou následně výrobní závody společnosti v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních zpracují do svých sušenek a oplatek. Čeští spotřebitelé se s logem Iniciativy Harmony setkávají na výrobcích BeBe Dobré ráno nebo Brumík. Do roku 2022 má podle závazku firmy Mondelez veškerá produkce sušenek používat pouze pšenici z udržitelných zdrojů.

Napiš své protože

Napiš nám, proč právě tobě záleží na naší přírodě, okolní krajině nebo planetě Zemi. Každé protože je správné.

Další důvody

Ivana Pešatová

Pedro

Radek Janalík