Gabriela Bechynská

Corporate & Government Affairs Manager ve společnosti Mondelez Czech Republic

“Protože pořádek musí být”

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, udržitelnost je o pořádku. A já mám ráda pořádek. Protože v pořádku se orientuju. Protože pořádek mi dává smysl. Když budeme dbát na pořádek kolem nás, budeme dbát i na tu přírodu. Příroda chce totiž taky pořádek. Proto ať jsem, kde jsem, myslím a podporuji projekty z oblasti udržitelnosti. Po svém. V tom, co umím. Chodím a vyprávím příběhy o tom, co dobrého se děje, o co se firmy snaží a jak to dělají. Nápady je fajn sdílet, protože to třeba někoho inspiruje. A budeme mít pořádek všichni.

O Gábině

Gabriela Bechynská pracuje pro společnost Mondelez. Možná úplně na první dobrou na tohle jméno nezaberete, ale když řekneme Milka, Opavia, BeBe Dobré ráno, Oreo, Kolonáda, Fidorka a můžeme ještě přidat Cadbury, Toblerone, Halls to už věřím budete lépe orientovaní. Firma Mondelez působí prakticky po celém světě a vyrábí především cukrovinky a pečené produkty. Gabriela je členkou managementu této společnosti na českém, slovenském a maďarském trhu. Ve firmě má na starosti vnější vztahy, externí a interní komunikaci a CSR. Je také členkou představenstva Potravinářské komory České republiky a Potravinářské komory Slovenska.

V Mondelez se věnuje také projektům z oblasti udržitelnosti. Na našem trhu se stará o známost Iniciativy Harmony, do které je zapojena i řada českých pěstitelů. Z jejich pšenice se umele mouka, kterou následně výrobní závody společnosti v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních zpracují do svých sušenek a oplatek. Čeští spotřebitelé se s logem Iniciativy Harmony setkávají na výrobcích BeBe Dobré ráno nebo Brumík. Do roku 2022 má podle závazku firmy Mondelez veškerá produkce sušenek používat pouze pšenici z udržitelných zdrojů.

Jaké je vaše Protože?

Napiš nám, proč právě tobě záleží na naší přírodě, okolní krajině nebo planetě Zemi. Každé protože je správné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Společnost McDonald's Česká republika si vyhrazuje právo zaslaný příspěvek upravit, případně nezveřejnit.

Plastová jsme nahradili . Protože nepomůže žádný .

Přihlášení k odběru newsletteru