Tereza Trepáčová se stává ředitelkou lidských zdrojů pro McDonald's v České republice, na Slovensku a Ukrajině

17. duben 2023

Společnost McDonald's, přední mezinárodní řetězec rychlého občerstvení, oznamuje, že s účinností od 17. dubna 2023 jmenovala Terezu Trepáčovou Chief People Officer pro nově sloučené trhy v České republice, na Slovensku a Ukrajině.

V této roli bude Tereza zodpovědná za řízení strategie společnosti v oblasti lidských zdrojů a firemní kultury a povede všechny iniciativy v oblasti change managementu zaměřené na harmonizaci procesů napříč trhy, zvýšení angažovanosti zaměstnanců a rozvoj talentů v rámci centrály, sítě franšízantů i vlastních restaurací.

Tereza do této funkce přináší bohaté zkušenosti získané během více než 15 let ve vedení lidských zdrojů v různých odvětvích, včetně FMCG, maloobchodu a marketingových služeb, zejména z pracovních zkušeností ve společnostech jako Philip Morris International, Ahold Česká republika a POS Media Group.

Tereza Trepáčová, ředitelka pro lidské zdroje společnosti McDonald's, uvedla: „Nemohu být více nadšená, že začínám svou další kapitolu právě s McDonald's, který je symbolem diverzity a stavěním lidí na první místo, zákazníky i zaměstnance. S velkou pokorou zde využiji zkušenosti, které jsem získala v mezinárodních společnostech, abych dále rozvíjela naši již tak skvělou, na lidi zaměřenou, firemní strategii. Každým dnem vidím, jak společnost McDonald's roste a přitahuje ty nejlepší talenty v oblastech operations, franchisingu a developmentu, financí, marketingu a zákaznické zkušenosti, a těším se, že budu moci tyto talenty podporovat v jejich rozvoji.“

Yuliya Badritdinova, generální ředitelka společnosti McDonald's, k tomu uvedla: „Jsem velmi ráda, že se nám podařilo získat Terezu do našich řad. Během svého 6měsíčního působení prokázala skvělé vůdčí schopnosti a silný smysl pro kulturu společnosti McDonald's. Je pozitivním partnerem pro změny na našich trzích a těším se na každý další den spolupráce s ní v rozvoji prvotřídních talentů.“

Tereza je nově také členkou správní rady nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda a ve svém volném čase se věnuje především rodině a svým dvěma dětem.

Přihlášení k odběru newsletteru