Mimoni jsou tady! 5 tipů, jak si s nimi užít ještě víc legrace

12. listopad 2020

Roztomilí mimoni jsou zpátky! Před pár měsíci se Kevin, Stuart a Bob ukázali na plátnech kin ve filmu Mimoni 2: Padouch přichází a teď chce tahle vykutálená trojka prozkoumat i vaše domovy. Sami v tom ale rozhodně nejsou, na pomoc si vezmou spoustu dalších žlutých kamarádů včetně jednoho zcela speciálního – zlatého mimoně! 

Všech až 100 figurek teď můžete získat v Happy Mealu od McDonald’s. A aby vašemu mimoňovi nebylo smutno, v každé červené krabičce si odnesete hned dvě postavičky. Čím víc jich nasbíráte, tím víc legrace si s nimi užijete. Tady je 5 tipů, jak se s nimi zabavíte jak doma, tak i venku.

Mimoni, nezlob se!

Hrajete rádi Člověče, nezlob se? Udělejte si oblíbenou deskovku ještě o něco napínavější a místo klasických nudných figurek postavte do hracího pole mimoně. A připravte se na vzrušující bitvy vašeho žlutého neplechy s ostatními postavičkami. Schválně, porazí Stuart Kevina a bude to Bob, kdo se první dostane do chlívku? Mimoňům to ale nebude slušet jen v Člověče, nezlob se, s postavičkami si můžete zahrát třeba také Monopoly, Activity nebo Dostihy a sázky.

Fotky jako ze žurnálu

Že mimoně všichni milují, o tom není nejmenších pochyb. Vy teď můžete ukázat celému světu, jak jim to sluší třeba ve vašem pokojíčku, na zahradě nebo v parku. Stačí vzít žluté rošťáky, vybrat zajímavé pozadí, vymyslet jim originální kamarády třeba v podobě králíčka, kočičky či želvy anebo plyšáka, a pak už jen zmáčknout spoušť foťáku. Vyměňte si poté fotky s kamarády a soutěžte, komu se mimoně podaří zachytit úplně nejlíp.

Mimoň, nebo podvodník?

Umí mimoni plavat? Přesvědčit se o tom můžete třeba hned večer, až budete řádit ve vaně. Zopakujte si kupříkladu památnou scénu, kdy se Kevin, Stuart a Bob blíží k majestátní Soše Svobody, kde plánují znovu začít svůj vysněný život. Jen nezapomeňte mít po ruce nějaký ten banán, Stuartovi totiž dost pravděpodobně ještě před cílem pořádně vyhládne.

Leonardo Mimoň Vinci

Speciální mimoní výzva pro všechny budoucí Leonardy da Vinci je připravena přímo v mobilní aplikaci Happy Meal, která je dostupná jak pro Android, tak i iOS. Všichni, kdo rádi malují, tu najdou celou řadu nevybarvených obrázků, co můžou vyšperkovat přesně podle svých představ. Aby to nebyla nuda, vedle klasických pastelek je k dispozici i sprej nebo vodovky. Až budete mít hotovo, uložte si svá umělecká díla do telefonu nebo tabletu a pošlete je třeba kamarádům nebo rodičům. Anebo si v apce zahrajte speciální mimoňskou hru, kde můžete vyhrát skvělý kupón. Ještě aplikaci Happy Meal nemáte? Stahujte ji na tomto odkazu.

Kdo je král mimoňů?

Mimoně určitě znáte jako své boty, jaký je ale ten váš úplně nejvíc nejoblíbenější? Má dvě oči, nebo jenom jedno? Nosí lacláče, kšiltovku, anebo černokněžnický plášť? A co barva vlasů či ten nejlepší dopravní prostředek? Připravte si svůj vlastní popis, jaký je podle vás ten vůbec nejlepší mimoň. Bude se vám totiž hodit. Jak se říká “něco se chystá”! Buďte ve střehu.

Box: Happy Meal s mimoni je tady!

Chicken McNuggets™, Cheeseburger nebo Snack Wrap? Anebo hranolky, sklenice džusu a na závěr Milk Shake, co se rozplývá na jazyku? Co si do svého Happy Mealu nejradši objednáváte vy? Ať je váš jazýček jakkoliv vytříbený, tak věřte, že když zamíříte do McDrive, ve svém Happy Mealu dostanete hned dvě figurky z kolekce až 100 figurek mimoňů. A co je nejlepší, do některých jsme ukryli i několik vzácných zlatých mimoňů. Abyste si mohli užít jejich hledání a to pravé překvapení, protentokrát se totiž hračky přidělují zcela náhodně. A my držíme palce, ať jste to právě vy, kdo v Happy Mealu vedle oblíbených dobrot toho nejmocnějšího zlatého mimoně najdete! 

Box 2: Tip! 

Nechte si Happy Meal i všechny ostatní dobroty od McDonald’s dovézt až domů v rámci služby McDelivery. Ta je díky službám Dáme jídlo, Wolt a Bolt dostupná téměř po celé republice. Více informací o McDelivery najdete na tomto odkazu.

Přihlášení k odběru newsletteru