McDonald's otevírá 97. restauraci. V Liberci ve čtvrtek otevře již třetí pobočku

21. červen 2018

Liberec, 21. června 2018 – Největší fastfoodový řetězec u nás, McDonald's, otevírá svoji v pořadí 97. restauraci. Již třetí pobočky se dočkalo krajské město Liberec, konkrétně lokalita OC Fórum. Restauraci tu bude provozovat zkušený franšízant Radek Janalík, který se stará i o další dvě liberecké restaurace. „Jsem rád, že se nám ve městě pod Ještědem takto daří,“ komentuje otevření.

„Cítili jsme potřebu vrátit se zpátky do centra města, protože jsme právě tam měli historicky první restauraci a obyvatelé Liberce na ni byli zvyklí. Proto jsme rádi, že naše třetí restaurace bude právě v obchodním centru Fórum, které je ideálně položené v centru města a navíc u autobusového nádraží,“ říká Ivana Prosecká, ředitelka pro development McDonald's Česká republika a Slovensko. První restaurace McDonald's byla v Liberci otevřena již v roce 1993 před libereckou radnicí a byla jednou z prvních v České republice. V roce 2013 se díky odlivu zákazníků z centra města přestěhovala na současnou adresu u Obchodního centra Nisa.

 „Z otevření třetí restaurace mám samozřejmě radost. Věřím, že i zde se nám bude dařit tak, jako v dalších dvou pobočkách,“ komentuje franšízant Radek Janalík a dodává: „otevřením OC Fórum v centru města se změnily pohyby lidí po městě a my jim jsme díky rozvržení našich restaurací nablízku.“ Restaurace jsou lákavé nejen pro své zákazníky, ale jsou i zdrojem zajímavých pracovních příležitostí. Na chodu každé restaurace McDonald's podílí kolem 60 zaměstnanců. Příležitost tu často nacházejí studenti nebo rodiče na rodičovské dovolené, kteří využívají možnosti práce na částečný úvazek.

Přihlášení k odběru newsletteru