McDonald’s představuje nové vylepšené wrapy

8. září 2022

Celkem čtyři nové chuťové kombinace kuřecích wrapů si pro své zákazníky připravila společnost McDonald’s. Dva stávající wrapy projdou změnou receptur i jmen a dva budou zcela nové – jeden inspirovaný balkánskou, druhý asijskou kuchyní. 

Crispy Chicken McWrap a Grilled Chicken McWrap se dneškem přejmenují na Crispy Bacon McWrap a Grilled Italian McWrap. Lídr v gastro průmyslu sází na křupavost, a tak se u prvního ze zmíněných wrapů mohou zákazníci krom kuřete těšit také na propečenou slaninu, strouhaný čedar, rajčata, ledový salát a nově také kyselou okurkou. Fanoušci něčeho ostřejšího si mohou dopřát pálivé papričky Jalapeños navíc nebo si přidat ještě větší množství slaniny. 

Druhý ze zmíněných wrapů se nechává inspirovat prosluněnou Itálií, a proto se na jeho přípravu používají omáčky Tomato Oregano a Garlic. Nechybí ani rajčata, salátová okurka, rukola a bílá cibule. I zde je možnost si ho vylepšit propečenou slaninu nebo porcí čedaru. 

Nové chutě z Balkánu či dálného východu

Úplné novinky v nabídce představují Crispy Asia McWrap a Grilled Ajvar McWrap. První z nich inspirovaný asijskou kuchyní se skládá z kuřete, restované cibulky a Sriracha a Garlic omáček doplněných salátem Eisberg a plátky salátové okurky. Je možné si k němu dopřát extra porci slaniny, čedaru nebo papriček Jalapeños. 

Druhá novinka je wrap s omáčkou Ajvar, která je populární zejména na Balkánském poloostrově. Ani tento wrap se neobjede bez kuřete a salátu Eisberg. Tuto kombinaci krom omáčky doplňuje ještě rukola, rajčata a nakládané kapie. I zde je možné si dát extra porci slaniny. 

McDonald’s se neustále snaží nabízet nové chuťové kombinace. Tentokrát se rozhodl obměnit a rozšířit nabídku wrapů, které představují chutnou a vyváženější alternativu rychlých jídel. 

Přihlášení k odběru newsletteru