McDonald's nově na Bělehradské

27. září 2023

Dnes ve středu 27. září se poprvé otevřely dveře nové pobočky řetězce McDonald's v pražských Nuslích. Zákazníci se mohou těšit na plnou snídaňovou a klasickou produktovou nabídku a obsluhu přímo u stolu.

Za touto celkem 116. pobočkou McDonald's v České republice stojí zkušená franšízantka Ivana Malivojevičová. Její spolupráce s McDonald's trvá už více jak 23 let a nápad na provozování vlastní restaurace formou franšízy přišel jako spontánní inspirace od její bývalé šéfové v USA a také fascinací příběhem Raye Kroce, zakladatele společnosti McDonald's českého původu. „Jsem velmi ráda, že další restauraci otevírám právě v Nuslích a moc se těším na to, až zde přivítáme naše hosty, včetně třeba těch z nedalekých divadel,“ říká Malivojevičová, pro kterou už jde o celkem 12. restauraci. „Velmi se také těším na spolupráci se všemi novými zaměstnanci, kterým u nás můžeme nabídnout jistotu stabilního zaměstnání, možnost plánovat si směny a velké možnosti kariérního růstu, kdy se lidé z pozice crew mohou vypracovat do nevyšších manažerských pozic. Šanci má každý,“ dodává franšízantka.

Nová pobočka na adrese Bělehradská 185/5 nabídne celkem 94 míst k sezení. Zákazníky zaujme nadčasový interiérový design „Geometry“, který dává neotřelou kombinací geometrických tvarů, betonových panelů a dřevěných prvků vnitřku ráz moderního a čistého interiéru.

„Otevřením další restaurace v Praze pokračujeme v rozvíjení našeho podnikání v hlavním městě. Věříme, že tato nová restaurace přinese nejenom skvělé jídlo a zážitek z naší značky, ale také nové pracovní příležitosti pro místní komunitu. Jsme nadšeni z toho, že můžeme pokračovat v úspěšné spolupráci s našimi franšízovými partnery a dále posilovat naši pozici na trhu rychlého občerstvení,“ říká Radim Foltýn, franchising director pro Českou a Slovenskou republiku.

Restaurace poskytne na 70 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6:00 do 24:00 hodin. O službu McDelivery se postarají rozvozové společnosti foodora, Bolt a Wolt.

Přihlášení k odběru newsletteru