Zavřít ×
Začínáme stavět Dům Ronalda McDonalda!

Začínáme stavět Dům Ronalda McDonalda!

Díky vaší podpoře jsme zahájili stavbu historicky prvního domu pro rodiny vážně nemocných dětí.

Jste skvělí! Jen díky vaší pomoci jsme mohli zahájit stavbu vůbec prvního českého Domu Ronalda McDonalda.

Jen díky vám totiž můžeme plnit sny a pomáhat. S letošním jarem se začal psát nový příběh, který podá pomocnou ruku nemocným dětem a jejich rodinám. Dne 13.4. byl v pražské Fakultní nemocnici v Motole položen základní kámen vůbec prvního českého Domu Ronalda McDonalda. Jeho cílem je poskytnout bezplatné ubytování rodinám s dlouhodobě nemocnými dětmi tak, aby mohly být v těžké době spolu. 

Dům Ronalda McDonalda by měl být dokončen v roce 2022. Potom poskytne zázemí hned jednadvaceti rodinám. Ani motolská nemocnice nebyla vybrána náhodně – jde o největší zařízení pro péči o dětské pacienty s největším onkologickým a hematologickým centrem pro děti.

Na první český Dům Ronalda McDonalda jsme již vybrali téměř 90 % prostředků. Stavbou domu ale naše mise nekončí. Plnit sny rodinám a umožňovat jim být zase spolu obnáší každodenní intenzivní práci a tak budeme rádi, když nám budete pomáhat i nadále. Přispět můžete v restauracích McDonald’s do sbírkových kasiček anebo také online v rámci projektu Darujme. 

Ještě jednou za vaši pomoc moc děkujeme!

 

Podívejte se na vizualizaci Domu Ronalda McDonalda

 

Vstup do Domu Ronalda McDonalda

 

Prostorný obývací pokoj k odpočinku

 

Vzdušná a moderně vybavená kuchyně

 

Moderní pracovna

 

Světlý a útulný pokoj

 

Koupelna a WC

 

 

Příběhy skutečných lidí

Více novinek