Mekáč, to není jen Big Mac nebo cheeseburger, které samozřejmě všichni milujeme. Je toho mnohem, mnohem víc. No koukni. Kdo by odolal těmhle novým kuřecím wrapům? Každý je jiný a tááák k nakousnutí. Takže… Do kterého se zamiluješ ty?

Grilled Ajvar McWrap

Co takhle trochu balkánského temperamentu? V tomhle wrapu k sobě dokonale padne grilované kuře s čerstvou zeleninou, nakládanými kapiemi a ajvarem, který navíc skvěle doplňuje jemná majonéza. Tohle tu vážně ještě nebylo.

Crispy Asia McWrap

Máš chuť na něco pikantního a zároveň svěžího? Tak to je tenhle asijský wrap přesně pro tebe. Křupavé kuřecí stripsy, šťavnatá okurka, ledový salát, restovaná cibulka a pálivá omáčka Sriracha a česneková omáčka. Prostě dokonalost!

Grilled Italian McWrap

Mamma mia! Tenhle wrap, plný italských chutí, si prostě zamiluješ. Šťavnatý plátek grilovaného kuřete, čerstvá okurka, rajče, rukola a hlavně jedna omáčka s rajčaty a oreganem a druhá s česnekem. Takhle nějak chutná letní láska.

Crispy Bacon McWrap

Jo, tohle je klasika. Křupavé kuřecí, šťavnatá voňavá slanina a k tomu strouhaný čedar. Když k tomu přidáme čerstvý salát, rajče, kyselé okurky, kečup a hořčici, je to prostě wrap jedna báseň. Nemyslíš?