Burgery Maestro,
jak je vidí maestro.

Mladý kreativní šéfkuchař, který se nebojí přinášet nový pohled na gastronomii, inovovat přípravy pokrmů i experimentovat s netradičními kombinacemi a ingrediencemi. Talent Přemka Forejta a jeho nadšení do vaření jsou mimořádné. A proto jsme letošní recepturu našeho nejprémiovějšího burgeru Maestro svěřili právě do jeho rukou.

„Mým cílem bylo vytvořit burger, který bych si já sám v Mekáči rád dal. Chtěl jsem, aby to chutnalo jinak, do kysela, a hlavně, aby to bylo hodně šťavnaté. Proto jsem vytvořil pro Maestro burgery i svoje bylinkové pesto, ze kterého mám opravdovou radost – dodává burgeru svěží kick!“


Gourmet beef

Jak říká Přemek – tohle tě vystřelí z trenek. Pořádný kus šťavnatého hovězího, francouzský sýr Raclette a unikátní pesto, jehož recepturu Přemek vyladil tomuhle burgeru přímo na míru. Gurmánský zážitek par excellence.

Gourmet chicken

A díky Přemkově nadšení a drivu máme tentokrát prémiové burgery Maestro hned dva. Stejně delikátní, stejně šťavnaté, ale v tomhle hraje prim šťavnatý kus prsního kuřecího v křupavé strouhance. Dáš si říct?

Přihlášení k odběru newsletteru