Zavřít ×

Globální prohlášení společnosti McDonald's o ochraně soukromí

Toto prohlášení o ochraně soukromí popisuje, jakým způsobem společnost McDonald's shromažďuje, používá, chrání a sdílí osobní údaje svých zákazníků. Výraz „zákazníci“ označuje osoby, které navštěvují naše restaurace, používají naše webové stránky či mobilní aplikace nebo jsou s námi v jiném kontaktu.

V některých zemích, kde působíme, platí právní předpisy, dle kterých jsme povinni svým zákazníkům v těchto zemích poskytovat určité informace o ochraně soukromí. Toto prohlášení o ochraně soukromí jako takové zahrnuje dvě části – globálně platné prohlášení a informování pro konkrétní zemi.

Tato úvodní část popisuje, jakým způsobem McDonald's shromažďuje, používá, chrání a sdílí údaje svých zákazníků. Pokud existují určité odchylky pro konkrétní zemi nebo jsme dle platných národních právních předpisů povinni poskytnout dodatečné informace, nahlédněte do detailní specifikace zpracování osobních údajů pro Váš trh.

Správcem vašich osobních údajů je subjekt společnosti McDonald's působící v jurisdikci, ve které jsou vaše osobní údaje získány. Vezměte, prosím, na vědomí, že v některých zemích může existovat další subjekt, který je správcem údajů. Pro více informací o správci vašich osobních údajů do detailní specifikace zpracování osobních údajů pro Váš trh níže.

Pokud jste zákazníkem McDonald's mimo Českou republiku, najdete příslušné prohlášení o ochraně soukromí na národních webových stránkách společnosti McDonald's pro příslušné země. Národní webové stránky společnosti McDonald's jsou k dispozici zde.

Mnoho z našich restaurací vlastní a provozují držitelé franšíz, kteří jsou nezávislými podnikatelskými subjekty. Toto prohlášení o ochraně soukromí neplatí pro držitele našich franšíz, ani pro webové stránky či mobilní aplikace, které tyto subjekty provozují. Pro informace o tom, jak držitelé našich franšíz využívají informace zákazníků, nahlédněte do přímo jejich oznámení o ochraně soukromí.

1. Informace, které shromažďujeme

2. Jak používáme informace, které získáme

3. Jakým způsobem sdílíme námi získané informace

4. Oznámení o ochraně soukromí dětí

5. Vaše volby

6. Používání našich online služeb a jiných technologií

7. Odkazy na jiné webové stránky a sociální sítě

8. Zabezpečení informací

9. Archivace

10. Mezinárodní předávání osobních údajů

11. Změny našeho Prohlášení o ochraně soukromí

12. Jak nás můžete kontaktovat

13. Zásady zpracování osobních údajů McDonald's – Česká Republika

14. Zásady využívání souborů cookie a podobných technologií