Vychutnejte si kávu od McDonald’s ve stylovém termohrnku z limitované kolekce od Jitky Nováčkové

27. září 2021

Že může být pití kávy nejen orchestrem pro naše chuťové pohárky, ale i estetickým zážitkem, dokazuje nový termohrnek, který bude k dostání v kavárnách McCafé sítě McDonald‘s. O jeho design se postarala influencerka a modelka Jitka Nováčková, která na svých sítích inspiruje k jednoduchým udržitelným krokům v běžném životě. I díky tomu se stala ambasadorkou kampaně Naše protože, propagující udržitelnost. 

Jitčino protože zní „Protože se chci s Leou každé léto umazat od borůvek“, a v tomto duchu navrhla také vzhled originálního termohrnečku. Je tu minimalistická borůvka, tedy ovoce, které s dcerou milují, stejně jako slunce, jež pro ni symbolizuje léto. Dominantní je ale modrá barva, která pro influencerku představuje naši planetu. 

Termohrnky se začnou prodávat na Mezinárodní den kávy 1. října a k dispozici jich s cenovkou 99 Kč bude celkem 5 tisíc kusů. A až si pro něj zajdete, vychutnat si v něm rovnou můžete i některou ze skvělých káv, kterou dostanete k nákupu zdarma. Co třeba cappuccino nebo latté, tedy volbu číslo jedna a dvě mezi zákazníky McDonald‘s? Ať tak, nebo tak, hlavní je, že si domů odnesete skutečně stylový obal na nápoje. Díky němu si budete moct znovu a znovu vychutnávat horké i studené nápoje, které ve správné teplotě vydrží dlouhé hodiny, a navíc jím ušetříte naši planetu od spousty jednorázových kelímků.

Přihlášení k odběru newsletteru