Spicy Chicken je zpět! Zahřejte se na těle i duši se sezónní nabídkou McDonald's.

24. leden 2024

Milovníci pikantních jídel by v příštích týdnech neměli vynechat návštěvu McDonald's. Do restaurací po celém Česku se totiž vrací oblíbené kuřecí produkty v příjemně pálivé verzi, které vás v chladných dnech spolehlivě zahřejí. Sezónní Spicy Chicken produkty budou dostupné pouze po omezenou dobu.

Speciální pikantní nabídku představil McDonald's poprvé v roce 2022 a zákazníci si ji rychle oblíbili. Ode dneška ji můžou znovu vyzkoušet ostré jazýčky po celém Česku. V restauracích na ně čeká ikonický burger McChicken s omáčkou z papriček Habanero a Spicy Chicken McNuggets, které si zákazníci můžou namíchat se standardními nuggetkami do nového Spicy Chicken Sharing boxu. K tomu všemu si mohou dopřát také extra Hot Devil omáčku.


Pikantní speciality jsou mezi Čechy čím dál oblíbenější. Není se čemu divit – lákají nás nejen pro jejich různorodou chuť, která stimuluje smysly, ale také proto, že zahřívají tělo i duši. Za jejich oblibou stojí také chemické procesy v mozku, ve kterém se při konzumaci uvolňují endorfiny, tedy hormony štěstí. Spicy produkty tak mohou vyvolat pocity euforie, čímž vznikne spojení mezi pikantním jídlem a dobrou náladou.


McDonald's neustále sleduje aktuální trendy v oblasti gastronomie a svou běžnou nabídku pravidelně rozšiřuje o nové chutě: „Všímáme si, jaké limitované edice mají mezi zákazníky úspěch, i proto se teď na omezenou dobu vrací Spicy Chicken zpět do naší nabídky. Pikantní verze oblíbených kuřecích produktů jsou zkrátka populární. Věřím, že tím naše zákazníky potěšíme,“ říká Martin Troup, Marketing Director McDonald's.

Nabídka je k dispozici ve všech českých restauracích McDonald's do 5. března 2024 nebo do vyprodání zásob.

Přihlášení k odběru newsletteru