Prémiové Maestro burgery jsou zpět! Šéfkuchař Přemek Forejt připravil novou mistrovskou recepturu

11. březen 2024

Nové Maestro burgery dorazily do českých restaurací McDonald's. Zcela nová kombinace chutí vznikla pod taktovkou šéfkuchaře Přemka Forejta, který i tentokrát přináší do menu poctivý burger s dvěma omáčkami, originální žemlí a pořádným šťavnatým hovězím nebo křehkým kuřecím masem. 
 
Šéfkuchař Přemek Forejt přináší do McDonald's zcela nové chutě, které potěší každého milovníka dobrého jídla. Pořádnou porci hovězího nebo kuřecího masa doplňuje slanina, čedar, salát, okurky a sušená rajčata. Kuřecí je navíc marinováno v podmáslí, aby bylo ještě šťavnatější a křehčí. Mistrovské dílo podtrhují hned dvě omáčky – McBacon a Tomato Chargrill s jemným kouřovým nádechem. 


Maestro burgery patří podle marketingového ředitele McDonald's pro Česko, Slovensko a Ukrajinu Martina Troupa k oblíbeným zpestřením naší nabídky: „Prémiové produkty mají zákazníci rádi. Přináší výjimečný chuťový zážitek, a to díky pro unikátním ingrediencím McDonald's, zároveň zůstávají cenově dostupné.“ Burgery doplňují také skvělé fingers food: „Tentokrát jde o Nacho čedarové trojúhelníčky. Součástí limitované edice jsou i Rustic Fries, které můžete vyzkoušet se sezonní Deluxe omáčkou,“ vysvětluje Troup. 

Přemek Forejt přibližuje, jak o nové receptuře přemýšlel: „Hledal jsem kombinace, které budou zajímavé a originální. Tyhle chutě jednoznačně vyhrály – lehká pikantnost chilli žemle, příjemný říz sušených rajčat, kyselost okurek, sýr, dvě skvělé omáčky a parádní maso. Těším se, až dostaneme první ohlasy z restaurací.“ 

McDonald's spolupracuje s populárním českým šéfkuchařem od roku 2022. Fanoušky na sítích nechal například nahlédnout pod pokličku restaurací, dodavatelů i zpracovatelů. Prémiové Maestro burgery přináší unikátní chutě do restaurací nejen v Česku. I v zahraničí dostali jejich recepturu na starosti šéfkuchaři nebo lokální gastro týmy. 
 
Maestro burgery jsou ode dneška k dispozici ve všech českých a slovenských restauracích McDonald's po dobu šesti týdnů. 


Přihlášení k odběru newsletteru