Nové kuře v Mekáči je tady: McCrispy musíte vyzkoušet

30. duben 2024

Nová ikona mezi kuřecími burgery dorazila do českých restaurací McDonald's. McCrispy překvapí pořádným kusem křupavého kuřecího prsa v nadýchané žemli, doplněného medovo-hořčičnou omáčkou a ledovým salátem. McCrispy není limitovaná nabídka, ale nová stálice McDonald's menu.
 
Po úspěchu na zahraničních trzích dorazil do Česka nový burger, který by měl vyzkoušet každý pravý milovník kuřecího. McCrispy se zařazuje po bok dalších legendárních produktů jako je Big Mac nebo McNuggets. Největší světová síť restaurací tak reaguje na stále větší poptávku zákazníků po kuřecím masu, vysvětluje marketingový ředitel McDonald's pro Česko, Slovensko a Ukrajinu Martin Troup: „Obliba kuřecího stále roste, a to i v Česku. 4 z 10 objednaných burgerů je v tuto chvíli právě s tímto druhem proteinu. McCrispy se stává globální ikonou naší nabídky po celém světě a nemůžeme se dočkat, až si získá srdce i našich zákazníků.“
 
McCrispy nabízí křupavé kuřecí prso v nové nadýchané žemli s mákem a sezamem, čerstvý ledový salát a skvělou medovo-hořčičnou omáčku. Ode dneška je burger k dostání ve všech českých restauracích McDonald's. Zákazníci si ho mohou objednat také prostřednictvím služeb McDelivery nebo MyOrder v aplikaci.

Přihlášení k odběru newsletteru