McDonald's bude grilovat své maso mimo restaurace. Odstartoval Na rovinu Tour 2017

3. duben 2017

Speciální kamion McDonald's vyrazil na cesty po Česku. Zelený tahač veze skutečné suroviny McDonald's, multimediální centrum plné zákulisních informací a nově také zásobu hovězího masa, které bude grilovat pro návštěvníky trucku. Druhý ročník projektu Na rovinu Tour odstartoval v sobotu 1. dubna v Havířově.

„Vyslyšeli jsme přání návštěvníků loňské premiérové Tour, kteří projevili zájem o autentickou ochutnávku našich produktů. Letos jsme tedy do našeho putovního kamionu naložili k informacím i Gril zónu, kde chceme lidem dát ochutnat naše hamburgerové maso tak, jak ho nikdy před tím nejedli – bez omáček, housky nebo zeleniny,“ uvedla Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald's.

V Gril zóně se budou ochutnávat původní hovězí plátky, které McDonald's skutečně používá ve svých restauracích. Obsahují pouze ručně vykostěné výsekové partie předního hovězího masa a žádné další přísady ani emulgátory. Maso v hamburgerech je 100% hovězí, které má zasyrova jen 20% tuku. Dochucuje se pouze solí a pepřem po ogrilování.

Na rovinu Tour 2017 má v plánu 27 zastávek po celém Česku v dubnu, květnu, červnu a září. V kamionu jsou instalovány velkoformátové displaye, 3D kino a virtuální realita. Zde si mohou lidé prohlédnout unikátní videa přímo z provozu u dodavatelů nebo absolvovat prohlídku kuchyně McDonald's. Na stanovišti kamionu nebude chybět zelinářský stánek, ve kterém budou vystaveny suroviny používané v restauracích McDonald's – například brambory, salát, ovoce, ale také pečivo. Součástí venkovního prostoru je posezení, dětský koutek a nově také fotostěna.

Kampaň Na rovinu již několik let vyzývá zákazníky, aby se v písemné formě zeptali na cokoliv ohledně produktů McDonald's. Společnost pak své odpovědi zveřejňuje na webu. Na rovinu Tour tak teď ukáže cestu surovin od pole až po gril. „To nejdůležitější, na co se nás zákazníci ptali, si teď lidé budou moci doslova osahat. Na vlastní oči uvidí, co se děje se surovinami od pole až po gril, a zároveň budou moci položit jakýkoliv dotaz některému z našich zaměstnanců,“ řekla Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald's. Další informace pak ukazuje i McDonald's na webu http://www.mcdonalds360.cz. Nejčerstvější informace a fotky z jednotlivých zastávek pak lze sledovat na www.narovinutour.cz/.

 

Aktuální rozpis Na rovinu Tour 2017

Datum Den Město Místo
1.4. sobota Havířov Náměstí republiky
2.4. neděle Karviná OC Karviná – Nádražní
8.4. sobota Chomutov NP Chomutov
9.4. neděle Písek Velké náměstí
15.4. sobota Plzeň TESCO – Borská Pole
16.4. neděle Česká Lípa Parada Shopping
22.4. sobota Opava NP Opava – Hlučínská
23.4. neděle Ostrava Avion Shopping park – Rudná
29.4. sobota Tábor Žižkovo náměstí
30.4. neděle České Budějovice Albert – Strakonická
26.5. pátek Ústí nad Labem Mírové náměstí
27.5. sobota Mladá Boleslav OC Olympia – Jičínská
3.6. sobota Kladno Billa – Kleinerova
10.6. sobota Olomouc OC Haná – Kafkova
11.6. neděle Prostějov NP Prostějov – Konečná ulice
17.6. sobota Teplice Restaurace McDonald's – Masarykova třída
18.6. neděle Děčín Centrum Pivovar Děčín – Sofijská
24.6. sobota Frýdek-Místek Albert – 17. listopadu
25.6. neděle Zlín CENTRO Zlín
2.9. sobota Jablonec nad Nisou OC Rýnovka
3.9. neděle Liberec Restaurace McDonald's III
15.9. pátek Jihlava Masarykovo náměstí
16.9. sobota Brno Avion Shopping park
23.9. sobota Most OC CENTRAL Most
24.9. neděle Karlovy Vary Karlovy Vary II (McD), Lidl/OC Variáda
29.9. pátek Hradec Králové Restaurace McDonald's
30.9. sobota Pardubice OC Globus

Přihlášení k odběru newsletteru