McDonald's otevřel první restauraci na Slovácku

20. červen 2024

V Kunovicích se dnes otevřely dveře historicky první restaurace McDonald's na Slovácku. Zákazníci mohou využít plnou nabídku produktů, včetně snídaní nebo kavárny McCafé. Nechybí ani McDrive nebo venkovní zahrádka s oblíbeným dětským hřištěm. Restaurace je vybavena v moderním designu Geometry, interiér vyniká přesnými geometrickými tvary a světlým dřevem, které doplňují šedé odstíny v kombinaci s hravou červenou a oranžovou.
 
Produkty McDonald's jsou ode dneška dostupné na Slovácku. V Kunovicích se totiž otevřela 122. restaurace v Česku. Ta je zároveň vůbec první v regionu. Provozuje ji úspěšný franšízant Petr Štefek, který řídí dalších šest restaurací ve Zlínském a Jihomoravském kraji: „Je pro mě velká čest, že mohu stát u zrodu restaurace právě v Kunovicích. Jako rodák z Ostravy mám ke Slovácku velmi osobní vztah a jsem rád, že můžeme do regionu přinést službu, kterou má možná řada z nás spojena s pulzujícími centry velkých měst. Restaurace zároveň může nabídnout až stovku pracovních míst. I proto se těším na spolupráci s místními komunitami a samosprávami.“ 
 
Starosta Kunovic Pavel Vardan považuje otevření restaurace za přínos pro občany: „Zcela jistě zvýší atraktivitu rozvíjející se obchodní zóny v Kunovicích a určitě bude cílem pro mnoho obyvatel, návštěvníků i projíždějících.“ Proč se řetězec rozhodl právě pro tuto lokalitu vysvětluje Impact Director McDonald's pro Česko, Slovensko a Ukrajinu Tomáš Myler: „Snažíme se být našim fanouškům a zákazníkům co nejblíže. Věřím, že si kunovická restaurace brzy najde své stálé zákazníky, kteří už tak nebudou muset za oblíbenými produkty cestovat velké dálky. V rozšiřování naší sítě budeme dále pokračovat.“
 
Nová restaurace v Obchodní ulici potěší i obyvatele blízkého okolí, kteří mohou využívat rozvoj jídla a nápojů McDelivery nebo službu MyOrder. Tu lidé ji najdou přímo v aplikaci McDonald's. Samozřejmostí jsou digitální kiosky, které společně s aplikací umožňují obsluhu přímo u stolu bez nutnosti návštěvy pokladny. Restaurace nabízí také plnou nabídku kavárny McCafé, McDrive pro objednávky z auta nebo zahrádku s playlandem.

 
Restaurace v Kunovicích má 92 míst k sezení uvnitř a 68 míst na venkovní zahrádce. Otevřena je každý den od 7.00 do 23.00 hod. Služba McDelivery je k dispozici každý den do 22.00 hod.

Přihlášení k odběru newsletteru