McDonald's nově v Ovčárech nedaleko Kolína

30. listopad 2023

Dnes 30. 11. se poprvé otevřely dveře nové pobočky řetězce McDonald's v Ovčárech u Kolína. Zákazníci se mohou těšit na plnou snídaňovou a klasickou produktovou nabídku včetně služeb kavárny McCafé.

Krom příjemného posezení uvnitř na celkem 89 místech, nabídne pobočka také 42 dalších míst na zahrádce, chybět nebude ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní playland.

Za vůbec první pobočkou řetězce v Kolíně stojí zkušený franšízant Tomáš Honzík. Ten do McDonald's nastoupil jako řadový zaměstnanec v březnu 1992, ještě před otevřením první restaurace v pražské Vodičkově ulici. V prvních letech boomu pomáhal s otvíráním provozoven na Václavském náměstí v Praze, v Liberci, ve Velkém Meziříčí. Další restauraci – v Mostecké ulici na pražské Malé Straně – už otevíral jako vedoucí. Pracoval i pro centrálu jako konzultant a v roce 2003 dostal příležitost převzít svoji první restauraci McDonald's z pozice licenčního partnera. V současné době provozuje 6 restaurací, tou poslední je právě ta u Kolína. „Jsem moc rád, že svou další restauraci McDonald's otevírám právě u Kolína. Pevně věřím, že se u nás budou zákazníci cítit příjemně a že si pochutnají. Velmi se těším na spolupráci se všemi novými zaměstnanci, kterým můžeme poskytnout dobré pracovní zázemí s potenciálem pro budoucí růst v zaměstnaneckému týmu,“ říká franšízant Tomáš Honzík.

Zákazníky zaujme také nadčasový design restaurace „Luna“, který ztělesňuje pocit propojení a sounáležitosti, aniž by byla ohrožena efektivita, životnost nebo nákladová efektivita.

Celkem 118. restaurace McDonald's v ČR poskytne na 50 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6:00 do 24:00 hodin. O službu delivery se postará společnost foodora.

Přihlášení k odběru newsletteru