McDonald’s nově i v Jindřichově Hradci

28. červen 2022

V úterý 28. 6. se poprvé otevřou dveře nové pobočky řetězce McDonald’s v Jindřichově Hradci. Zákazníci se mohou těšit na plnou snídaňovou a klasickou produktovou nabídku včetně služeb kavárny McCafé. 

Krom příjemného posezení uvnitř na celkem 90 místech, nabídne pobočka také 76 dalších míst na rozlehlé zahrádce, chybět nebude ani duální McDrive a Play land pro děti. Zákazníky zaujme nadčasový interiérový design „Geometry“, který neotřelou kombinací geometrických tvarů, betonových panelů a dřevěných prvků dá vnitřku ráz moderního a čistého interiéru.

Vůbec první restauraci řetězce McDonald’s v Jindřichově Hradci otevře zkušený franšízant Michal Mládek, který před třiceti lety nechyběl ani u prvního tuzemského McDonaldu v Praze. „Jsem moc rád, že svou v pořadí již 10. pobočku mohu otevřít v Jihočeském kraji, ke kterému mám velmi silné pouto. Věřím, a prozatímní reakce to potvrzují, že jindřichohradečtí se na otevření restaurace těší stejně jako já. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili příjemně a pohodlně a poskytnout dobré pracovní zázemí s vysokým potenciálem pro budoucí růst pro zaměstnanecký tým,“ říká Mládek. Restaurace poskytne 65 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6:00 do 24:00 hodin. O službu McDelivery se postará rozvozová společnost Dáme Jídlo a to od 10. července.

Přihlášení k odběru newsletteru