Zavřít ×

Vegetariánské

Zelenina, co chutná skvěle

Veggie placka

Díky zeleninové Veggie placce si můžeš dopřát skvělou chuť Mekáče i bez masa. Na povrchu tě překvapí extra křupavá strouhanka ze semínek a kukuřičných lupínků. A když se zakousneš, čeká tě jedinečná chuť velkých kousků zeleniny, ementálu a speciální směsi koření. Proto je uvnitř hezky vláčná a šťavnatá. S lahodnou chutí zeleniny, jako je mrkev, petržel, hrášek, brokolice či paprika. A vegetariány jistě potěší, že se připravuje vždy odděleně od masa.

Veggie burger

Náš nový Veggie má v sobě vše, co na burgerech miluješ. Je křupavý, šťavnatý a plný chuti. Placku s kousky zeleniny a s ementálem v křupavé strouhance skvěle doplňuje plátek čedaru, rajčata, salát a jemně krémová ranch omáčka s bylinkami. Prostě láska na první zakousnutí.

Veggie wrap

Veggie wrap si přímo zamiluješ. Šťavnaté kousky zeleninové placky v křupavé strouhance s čerstvým rajčetem, salátem a čedarem ochucené jemně krémovou ranch omáčkou s bylinkami, to si nemůžeš nechat ujít. Skvělá chuť Mekáče teď i bez masa.

Veggie salát

Zeleninová placka a zelenina? No jasně, a přitom nejen skvěle chutná, ale i zasytí. Kombinace na povrchu křupavé a uvnitř vláčné Veggie placky s bohatou porcí čerstvého salátu, cherry rajčat, baby špenátu a sýru Caesar tě prostě dostane. Není co řešit. Snad jen, kterou zálivku si vybereš – sýrovou, koktejlovou, Caesar, jogurtovou, nebo balsamico s olivovým olejem?