Naši lidé

Kdo stojí za stálým úspěchem McDonald’s v ČR? Seznamte s těmi, kteří se dnes a denně probouzejí s myšlenkou, jak dělat svět McDonald’s ještě lepší.

people_0007_rogacz

TOMASZ ROGACZ

Managing Director CZ & SK

„McDonald’s jsou pro mě lidé, přátelé, důvěra, zábava a zároveň i možnost rozvoje.”

McDonald’s patří mezi společnosti, kde je možné vypracovat se z řadového zaměstnance až do vrcholného managementu. Tomasz je toho příkladem. Jeho profesionální cesta započala v Polsku, odkud pochází. Než usedl do křesla generálního ředitele McDonald’s Česká republika a Slovensko, působil mimo jiné jako Market Manager pro Srbsko a Bosnu a Hercegovinu.

Na práci pro McDonald’s ho baví především motivující kolektiv, pozitivní atmosféra a obrovské spektrum možností. „Projít postupně celou strukturou společnosti, to je obrovská škola managementu v praxi.“

people_0002_prosecka

IVANA PROSECKÁ

Finance & Development Director CZ & SK

„McDonald’s – snídaně, které si užívám.“

Ivana je u nás mentorkou přes finance, dodavatelské vztahy a procurement. Každá koruna, kterou vyděláme, nebo surovina, kterou pro naše jídlo použijeme, je pod její kontrolou. Ve vrcholovém finančnictví významných mezinárodních firem se pohybuje už více než 20 let.

McDonald’s jí mimo jiné pomáhá šetřit čas. „Vzhledem k tomu, že mám neustále naspěch, McDonald’s pro mě znamená jídlo, které je rychle dostupné, za super cenu a navíc podávané s úsměvem.“

RASTISLAV TESÁR

Senior HR & Training Manager CZ & SK

„McDonald’s pro mne znamená skvělé místo pro trénink, rozvoj a vedení lidí.“

Rastislav pečuje o tu nejdůležitější a nejcennější součást McDonald’s – naše zaměstnance. Díky jeho bohatým provozním zkušenostem vidí jejich potřeby a se svým týmem se stará o to, aby naši lidé měli skvělé pracovní podmínky, zlepšovali své schopnosti a dovednosti a byli motivovaní k dalšímu osobnímu i kariérnímu rozvoji.

Je mimo jiné držitelem nejvyššího ocenění naší společnosti – President’s Award.

people_0005_svobodova

ZUZANA SVOBODOVÁ

PR/Communications Director CZ & SK

„I’m really lovin’ it!“

Zuzana se svým týmem stojí za tím, jak se McDonald‘s prezentuje před médii a veřejností, stejně jako za komunikací se zákazníky. Pokud nám pošlete mailem svůj podnět, nápad nebo dotaz, vždy vám odpoví někdo z PR oddělení, které vede.

V čem je podle ní práce pro McDonald’s výjimečná? „Máme zástupy fanoušků, ale i zaryté odpůrce. Podílet se na přetváření vnímání značky, která je o kvalitním jídle a skvělých lidech, je obrovskou výzvou a zároveň ctí.“

people_0003_sediva

IVANA ŠEDIVÁ

Marketing Director CZ & SK

„McDonald’s je pro marketéra značkou snů.“

Ivana za svou kariéru pracovala hned pro několik předních světových hráčů, takže se v prostředí nadnárodních korporací dokonale orientuje. V McDonald’s se od roku 2015 zaměřuje hlavně na budování značky. A to jsou každý den nové výzvy. Mnoho výzev.

McDonald’s pro ni představuje kompletní marketingové menu. „Je to velmi zábavná a moderní značka. Je tu pro lidi a s lidmi i žije. Pracují zde skvělí lidé, kteří milují dobré jídlo a především kteří mají svou práci rádi.“

JAROSLAV SEDLÁČEK

Operations Director CZ & SK

„McDonald’s – skvělí lidé, kteří jsou tu pro lidi.“

Na konci devadesátých let nastoupil v McDonald’s na brigádu a dnes u nás řídí veškeré provozní záležitosti pro Českou republiku i Slovensko a je zodpovědný také za oddělení IT.

McDonald’s pro něj znamená neustálý vývoj, proto stále hledá nové cesty k zajištění co nejlepší zákaznické zkušenosti. Je absolventem programu High Potential a nespočtu kurzů, například i Hamburger University v Chicagu. „McDonald’s je místo, kde jsem poznal mnoho skvělých lidí. Je úžasné, jak se neustále vyvíjí, modernizuje a drží si pozici jedničky na trhu.“

people_0005_foltyn

RADIM FOLTÝN

Franchising Director CZ & SK

„McDonald´s je pro mě úspěšný business model s důrazem na detail a skvělou partou lidí.“

Radim velkou část dosavadní kariéry strávil ve financích, v nichž zastával nejrůznější funkce. Celou dobu však měl zájem vyzkoušet si pozici, která bude blíže k provozu nebo obchodu a kde by mohl využít i svoje finanční znalosti.

A právě tuto zkušenost mu nabídl McDonald’s na pozici Franchising Director pro CZ & SK, který má na starosti rozvoj jednoho z nejlepších franšízových konceptů na světě.