Restaurace nové generace

Hlavním důvodem, proč přicházíme s restaurací nové generace, je záruka, že si náš zákazník odnese výrobek připravený přímo pro něho a dostane tak právě vyrobený produkt vysoké kvality a čerstvosti.

V původních restauracích McDonald’s byly naše burgery předpřipravené v tzv. produkční kontrole pod zdrojem tepla, kde čekaly na své zákazníky. Nyní je však připravujeme pro každého zákazníka individuálně, což zaručí křehkost a křupavost zeleniny, správnou konzistenci rozteklého sýra, čerstvost žemle a šťavnatost masa.

Věříme, že si naši zákazníci restaurace nové generace oblíbí, protože umožňují rozdílné způsoby objednávání a jsou důležitým krokem k větší variabilitě produktů a úpravě objednávek na míru každého zákazníka.

Víš, že v naších restauracích nové generace je sezónní nabídka širší? Přijď si dát navíc Maestro Bohemia, který se již stal živoucí legendou. Všeho nech a užij si skvělé burgry u nás.


maestro bohemia image
Poslední otevřené restaurace: Otevřeno od
Praha, Centrum Chodov 28/03/2017
Praha, Centrum Černý Most 30/03/2017
Jihlava, Masarykovo nám. 06/04/2017
Brzy otevřeme: Datum otevření Restaurace uzavřena
Mladá Boleslav, Olympia 27/04/2017 22/04/2017 - 26/04/2017
D11 (km 81, směr Praha) 04/05/2017 30/04/2017 - 03/05/2017
Olomouc, Kafkova 11/05/2017 07/05/2017 - 10/05/2017

Podívejte se, jak probíhá přestavba restaurace McDonald’s ve čtyřech dnech:


Často kladené dotazy

 • Co je to restaurace nové generace?
 • Restaurace nové generace je koncept využívající moderní technologie, a to jak zákazníky při objednávání, tak našimi zaměstnanci při přípravě produktů. Tyto nové technologie našim zákazníkům umožňují vytvořit si objednávku na samoobslužném kiosku a interaktivně si ji poskládat. Díky novým technologiím zahájíme přípravu produktů v okamžiku objednání, čímž zaručíme 100% čerstvost. Každý produkt je připravený vždy pro svého zákazníka. Restaurace jsme, k potřebám našich zákazníků, vybavili tablety a silnější WiFi.
 • Proč jste se rozhodli pro tuto změnu?
 • Tímto krokem se nám otevírají dveře k dalším inovacím, které plánujeme do budoucna.
 • Čeká se na objednávky v restauraci nové generace déle?
 • V restauraci nové generace se čeká v jiném poměru. Dříve zákazníci čekali většinu času ve frontě na objednání, dneska čekají na samotnou přípravu jídla. Může to pak někomu připadat, že čeká déle.
 • Zavedli jste objednávkové kiosky proto, abyste ušetřili za personál?
 • Nikoliv. Restaurace nové generace vyžadují stejně početný personál.
 • Jaký je rozdíl mezi původní restaurací McDonald‘s a restaurací nové generace?
 • V původní restauraci McDonald’s jedna osoba přijímá objednávku a zároveň ji následně celou kompletuje a vydává, další zaměstnanec ji v kuchyni připraví. V restauraci nové generace jsme tento proces rozdělili na dílčí kroky a každý zaměstnanec se tak soustředí pouze na svou roli.
 • Budou všechny restaurace McDonald’s v ČR v tomto konceptu?
 • Až na pár výjimek, do budoucna plánujeme zavést koncept restaurace nové generace do všech našich restaurací.