Partneři

FIFA World Cup

McDonald’s je dlouholetým partnerem světového i evropského fotbalu. Déle než 25 let podporuje aktivity na všech úrovních – od vrcholných mezinárodních událostí až po projekty učené pro amatérské hráče a nejširší veřejnost. Velmi úzce spolupracuje s oficiálními institucemi na mezinárodní úrovni (FIFA a UEFA) i místními fotbalovými svazy. Například projekt „Doprovodu hráčů“ (Player Escort Programme) je jedinečnou motivací a inspirací pro mladé hráče fotbalu. McDonald’s byl sponzorem a oficiální restaurací posledního MS ve fotbale v roce 2010 v Jižní Africe a bude stejným způsobem podporovat i nadcházející EURO 2012. V ČR je McDonald’s partnerem ČMFS a hlavním sponzorem největšího dětského fotbalového turnaje v Evropě, McDonald’s Cupu.

AC Sparta Praha

My u McDonald’s™ máme velmi rádi sport a fotbal samozřejmě patří mezi ty nejzajímavější. Součástí této vášně jsou i naše sponzorské aktivity týkající se těch nejlepších. McDonald’s™ se v roce 2000 stal partnerem fotbalového klubu AC Sparta Praha.
Rádi připomínáme velké úspěchy AC Sparta Praha na zeleném trávníku. Tento tým se stabilně umísťuje na předních místech prvoligové tabulky a v posledních letech je Sparta i pravidelným účastníkem evropských fotbalových pohárů. Skvělý fotbal si můžete vychutnat spolu s tím nejlepším z naší kuchyně! McDonald’s™ má totiž v areálu stadionu na Spartě otevřenu jednu ze svých restaurací. Přijměte pozvání na opravdový sportovní zážitek.

Partner Olympijských her

Společnost McDonald’s je partnerem Olympijských her a Mezinárodního olympijského výboru již více než 30 let. Sponzorem OH se stala oficiálně v roce 1976, avšak již v průběhu zimních olympijských her 1968 ve francouzském Grenoblu dopravila letecky hamburgery americkým sportovců, kterým se zastesklo po jídlech od McDonald’s. McDonald’s je generálním partnerem a oficiální restaurací olympijských her. V tomto partnerství vidí jedinečnou příležitost podpořit hodnotné olympijské myšlenky míru, přátelství, spolupráce a vzájemného pochopení mezi lidmi a národy.

Elektromobilita

Zapojení se do projektu Elektromobility znamená pro společnost McDonald’s Česká republika naplnění dalšího kroku ve své strategii, která se bezprostředně dotýká ochrany životního prostředí. Cílem investic společnosti McDonald’s je snižování uhlíkové stopy, minimalizace spotřeby energií, zavádění ekologických projektů do všech oblastí provozu restaurací a využívání surovin s ohledem na přírodu. Dobíjecí stanice pro elektromobily, které McDonald’s připravuje, jsou jednou z možností, jak oslovit zákazníky moderní a ekologickou technologií přímo u svých restaurací.