McDonald’s bude grilovat své maso mimo restaurace. Odstartoval Na rovinu Tour 2017

Speciální kamion McDonald’s vyrazil na cesty po Česku. Zelený tahač veze skutečné suroviny McDonald’s, multimediální centrum plné zákulisních informací a nově také zásobu hovězího masa, které bude grilovat pro návštěvníky trucku. Druhý ročník projektu Na rovinu Tour odstartoval v sobotu 1. dubna v Havířově.

„Vyslyšeli jsme přání návštěvníků loňské premiérové Tour, kteří projevili zájem o autentickou ochutnávku našich produktů. Letos jsme tedy do našeho putovního kamionu naložili k informacím i Gril zónu, kde chceme lidem dát ochutnat naše hamburgerové maso tak, jak ho nikdy před tím nejedli – bez omáček, housky nebo zeleniny,“ uvedla Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald’s.

V Gril zóně se budou ochutnávat původní hovězí plátky, které McDonald’s skutečně používá ve svých restauracích. Obsahují pouze ručně vykostěné výsekové partie předního hovězího masa a žádné další přísady ani emulgátory. Maso v hamburgerech je 100% hovězí, které má zasyrova jen 20% tuku. Dochucuje se pouze solí a pepřem po ogrilování.

Na rovinu Tour 2017 má v plánu 27 zastávek po celém Česku v dubnu, květnu, červnu a září. V kamionu jsou instalovány velkoformátové displaye, 3D kino a virtuální realita. Zde si mohou lidé prohlédnout unikátní videa přímo z provozu u dodavatelů nebo absolvovat prohlídku kuchyně McDonald‘s. Na stanovišti kamionu nebude chybět zelinářský stánek, ve kterém budou vystaveny suroviny používané v restauracích McDonald‘s – například brambory, salát, ovoce, ale také pečivo. Součástí venkovního prostoru je posezení, dětský koutek a nově také fotostěna.

Kampaň Na rovinu již několik let vyzývá zákazníky, aby se v písemné formě zeptali na cokoliv ohledně produktů McDonald‘s. Společnost pak své odpovědi zveřejňuje na webu. Na rovinu Tour tak teď ukáže cestu surovin od pole až po gril. „To nejdůležitější, na co se nás zákazníci ptali, si teď lidé budou moci doslova osahat. Na vlastní oči uvidí, co se děje se surovinami od pole až po gril, a zároveň budou moci položit jakýkoliv dotaz některému z našich zaměstnanců,“ řekla Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald’s. Další informace pak ukazuje i McDonald´s na webu http://www.mcdonalds360.cz. Nejčerstvější informace a fotky z jednotlivých zastávek pak lze sledovat na www.narovinutour.cz/.

 

Aktuální rozpis Na rovinu Tour 2017

Datum

Den

Město

Místo

1.4.

sobota

Havířov

Náměstí republiky

2.4.

neděle

Karviná

OC Karviná – Nádražní

8.4.

sobota

Chomutov

NP Chomutov

9.4.

neděle

Písek

Velké náměstí

15.4.

sobota

Plzeň

TESCO – Borská Pole

16.4.

neděle

Česká Lípa

Parada Shopping

22.4.

sobota

Opava

NP Opava – Hlučínská

23.4.

neděle

Ostrava

Avion Shopping park – Rudná

29.4.

sobota

Tábor

Žižkovo náměstí

30.4.

neděle

České Budějovice

Albert – Strakonická

26.5.

pátek

Ústí nad Labem

Mírové náměstí

27.5.

sobota

Mladá Boleslav

OC Olympia – Jičínská

3.6.

sobota

Kladno

Billa – Kleinerova

10.6.

sobota

Olomouc

OC Haná – Kafkova

11.6.

neděle

Prostějov

NP Prostějov – Konečná ulice

17.6.

sobota

Teplice

Restaurace McDonald´s – Masarykova třída

18.6.

neděle

Děčín

Centrum Pivovar Děčín – Sofijská

24.6.

sobota

Frýdek-Místek

Albert – 17. listopadu

25.6.

neděle

Zlín

CENTRO Zlín

2.9.

sobota

Jablonec nad Nisou

OC Rýnovka

3.9.

neděle

Liberec

Restaurace McDonald´s III

15.9.

pátek

Jihlava

Masarykovo náměstí

16.9.

sobota

Brno

Avion Shopping park

23.9.

sobota

Most

OC CENTRAL Most

24.9.

neděle

Karlovy Vary

Karlovy Vary II (McD), Lidl/OC Variáda

29.9.

pátek

Hradec Králové

Restaurace McDonald’s

30.9.

sobota

Pardubice

OC Globus