Zavřít ×
McDonald’s Cup je zpátky!

McDonald’s Cup je zpátky!

23. ročník oblíbeného fotbalového turnaje pro první stupeň základních škol je konečně zase tady.

Po téměř dvou letech se vrací největší školní sportovní soutěž, do které se v její historii zapojilo více než 1 500 000 holek a kluků z celé České republiky.

Letos jsou patrony McDonald’s Cupu nejúspěšnější česká fotbalistka poslední doby Kateřina Svitková a největší talent a tvůrce rekordů českého fotbalu Adam Hložek.

Novinkou je pak skutečnost, že do celorepublikového finále postoupí nejen kategorie B, tedy starších žáků (4.–5. třída), ale nově i kategorie A (1.–3. třída).

McDonald’s Cup je zpět. A s ním se na fotbalová hřiště celého Česka vrací upřímné kamarádství, euforie gólových oslav, hrdost reprezentovat školu i přirozená radost ze zdravého pohybu.

Naším posláním je nabídnout dětem pozitivní zážitky a příklady zdravého životního stylu, které jsou neoddělitelně spjaté s pravidelným pohybem, kamarády, fair play a motivací dostat ze sebe to nejlepší a neustále posouvat své hranice.

Naplňování těchto hodnot je zároveň naším hnacím motorem, proč již 23 let pořádáme největší fotbalový turnaj v ČR a také proč nás McDonald’s Cup stále baví.

Více novinek